O nas

Firma Poco Loco zrodziła się z pasji. Pasji do zwiedzania świata, odkrywania unikalnych miejsc, próbowania egzotycznych potraw, przemieszczania się wysoko w górę i głęboko w dół. Pasji do poznawania ludzi, eksploracji dzikich obszarów i wnikania w inne kultury. Pasji do podróżowania.

Tylko pasja nie wystarczy, żeby robić coś profesjonalnie. Do tego trzeba dołożyć pięć lat „Turystyki i Rekreacji” na Uniwersytecie, wieloletnie doświadczenia pilota wycieczek, miesiące na praktykach i pracy w biurach podróży, hotelach i hostelach w kilku krajach. No i oczywiście liczne podróże, też te dookoła świata. Wtedy można myśleć o organizowaniu podróży i pobytu innym.

Tak właśnie powstało Poco Loco. Nie jesteśmy po prostu kolejną firmą turystyczną. Jesteśmy nową, unikalną marką, którą tworzy zespół młodych ludzi, którzy pasję, edukację i doświadczenie zamieniają w pracę. Wierzymy, że życie polega na spełnianiu marzeń. Swoich i cudzych.

Zapraszamy zatem do naszych pokoi gościnnych lub razem z nami na wyjazd w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Przygotuj się tylko, że jesteśmy „un poco loco”, szaleni, ale tylko trochę;)

Zapraszamy Was także na imprezy, które organizujemy. Aktywna turystyka w Poznaniu jest na wyciągnięcie ręki.

Organizujemy dwie ogólnopolskie imprezy biegowe – Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego w Karpaczu oraz Forest Run w Wielkopolskim Parku Narodowym. Zapraszamy i do udziału i do kibicowania.

Kim jesteśmy

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23, 61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o. ul. Taczaka 23/4 61-819 Poznań nip: 7831698596 nr konta: 34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem. Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.