Poco Loco Hostel – schronisko młodzieżowe w sercu Poznania

Szukasz schroniska młodzieżowego i trafiłeś do nas? To nie przypadek, nasz hostel jest idealnym miejscem dla młodych i otwartych ludzi. Od zawsze fascynowały i inspirowały nas górskie schroniska, pełne ciepła i domowego klimatu.

Postanowiliśmy przenieść trochę tej energii do serca miasta i właśnie tutaj zrobić miejsce przyjazne młodym podróżnikom i pasjonatom gór. Chcieliśmy stworzyć schronisko młodzieżowe w Poznaniu, w którym będziecie czuć się swobodnie i w którym będziecie mogli poznać masę ciekawych i inspirujących ludzi. Możecie wynająć całe schronisko dla grupy lub wycieczki szkolnej. Pomagamy w zwiedzaniu miasta i organizacji czasu wolnego. Jak przystało na prawdziwe schronisko młodzieżowe – mamy pokaźną górską biblioteczkę, duży przestronny salon i wyposażoną kuchnię.

W salonie stoją pamiątki z dalekich wypraw, a na ścianach wiszą górskie obrazy. Jeśli chcesz choć na chwilę poczuć podróżniczy klimat wpadnij do nas koniecznie i korzystaj z dobroci młodzieżowego schroniska w centrum Poznania.

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.