bg-default

Wyjazdy z Poco Loco

Zima powoli ustępuje i PocoLoco zaczyna przygotowywać się ostro do sezonu letniego planując kolejne wyprawy, w których i Wy możecie zabrać udział 🙂 Na początek coś dla biegaczy – czas ruszyć poza Polskę! Zapraszamy Was na nasze wyjazdy na maratony, które organizujemy razem z najlepszym sklepem biegowym – Natural Born Runners. Wybraliśmy najciekawsze wg nas miejsca i w tym roku będziemy na pewno w Pradze ( Prague International Marathon), Dolomitach ( The North Face Lavaredo Ultra Trail) i w Maroku (Toubkal Trail) ! 

Zapisy ruszyły, pierwsze miejsca już wykupione!
Szczegóły ofert znajdziecie na naszej stronie travel.nowa.hostel.poco-loco.pl

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.