bg-default

Restaurant Day w Poco Loco!

Po raz kolejny Poco Loco zamieni się na jeden dzień w restaurację, będziemy mogli nawcinać się smakołyków i nacieszyć wiosną – miejmy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała naszym apetytom!!
Tym razem zaprezentujemy się w zielonej odsłonie – każdy z Was będzie mógł skosztować wypieków i przeróżnych pyszności, które przygotują:

Śniadanie nad Wartą – dziewczyny z pasją, organizujące regularnie spotkania przy śniadaniowym stole, w najbliższą sobotę poruszą również i Wasze serca – część tipów przeznaczona będzie na pomoc zwierzakom z fundacji! 

JustEatMee – Paulina, Klaudia i Kamila zaskoczą Was świeżością i pysznymi słodkościami!

Colorsoffoood – tym razem palcem po mapie będzie można zataczać szersze kręgi, aczkolwiek Italii też odrobinę uszczkniemy! Dla bezglutenowców również coś się znajdzie! 

Zabierzcie mamę, tatę, kumpla, przyjaciółka, chłopaka, męża, dzieci, babcię i dziadka i chodźcie się najeść!! Postaramy się, żeby niczego nie zabrakło, a wybór będzie duży i kolorowy 😉

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.