bg-default

Recenzja Hostelu Poco Loco we Francuskim Przewodniku

Wczorajszym popołudniem odwiedziła nas mega sympatyczna para francuskich backpackerów.. W rękach kurczowo trzymali najpopularniejszy francuski przewodnik – Le Guide du Routard. Rzuciłam na niego okiem i nagła myśl wpadła mi do głowy – przecież to z tej książki musieli się o nas dowiedzieć!! 
Do tej pory nie było nam wiadomo o żadnej publikacji na temat PocoLocow międzynarodowych przewodnikach tej klasy. Poprosiłam o książkę, przeczytałam, a tu taka niespodzianka!

Tłumaczymy dla Was 🙂

„Czy trzeba być ‚trochę wariatem’, żeby tutaj trafić ? Nie, wprost przeciwnie! Ten niewielki hostel położony jest niedaleko centrum miasta, w pełnej życia okolicy. Przyjemny salon do użytku wspólnego, z telewizorem, kanapą, a także ze stołem do gry w piłkarzyki – dla przypomnienia mundialu… Wszystkie pokoje urządzone są w stylu z odległych zakątków świata. Himalaje z gigantycznymi łóżkami pozwolą przygotować się na zdobywanie szczytów. Pokój Azja jest idealna, żeby spędzić noc w stylu zen tuż obok ogromnego buddy – i to rzeczywiście się udaje! 
Wszystko urządzone w dobrym tonie i widoczną pasją sportową. Co jest zrozumiałe – właścicielki Ania i Agnieszka mają na liczniku prawie 60 destynacji podróżniczych w przypadku pierwszej i całą masę triatlonów w przypadku drugiej. Przyjęcie ze strony tej małej ekipy – radosne i bardzo sympatyczne. Uwielbiamy! „

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.