bg-default

Poco – Kubki :)

Mamy pierwsze fotki z naszymi Poco-wynalazkami!! 

„Hej PocoLoco Mam na imię Barbara, przesyłam Wam gorące pozdrowienia z podkarpacia (Brzostek). Od ubiegłych tragicznych wydarzeń na Broad Peaku bardzo zainteresowała mnie Wasza działalność i jest dla mnie codzienną dawką inspiracji. Właśnie popijam sobie kawę ze wspaniałego kubka PocoLoco, który niedawno od Was zamówiłam i muszę przyznać, że życie staje się od razu bardziej magiczne. Mam nadzieję, że kiedyś przejeżdżając przez Poznań uda mi się do Was wstąpić Życzę Wam samych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!”

Wy też możecie rozpoczynać każdy dzień z kawką w POCO-kubku! Zapraszamy na naszą stronę:www.poco-loco.cupsell.pl

Pozdrawiamy Basię(i Brata Basi:)) i zapraszamy w odwiedziny 🙂

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.