bg-default

Książka „Magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości”.

W hostelu można kupić książkę, która ukazała się niedawno „magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości.” autorstwa Tomka Kowalskiego i Agnieszki Korpal.
Tomek, współzałożyciel hostelu Poco Loco zanim 6 marca 2013 roku zginął podczas zejścia z ośmiotysięcznika Broad Peak, przez kilka lat prowadził blog o nazwie magisterkowalski. Ten właśnie blog oraz wspomnienia jego narzeczonej Agnieszki zanim poznała Tomka i gdy już się pojawił w jej życiu – stanowią oś tej pięknej, napisanej przez życie opowieści, w której nie ma miejsca na łzy, smutek i rozgoryczenia. Radość życia i motywacja, które miał w sobie Tomek, przenikają prawie każdą stronę, dodają energii i przywracają wiarę w to, że marzenia mogą się spełniać. 
„Magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości” nie jest kolejną książką o Broad Peaku. Jest historią o tym, jak piękne jest życie.

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.