bg-default

Koncert kwintetu klasycznego „No Strings Attached”

W czwartek w Poco Loco gościł kwintet klasyczny „No Strings Attached”. 
Poznali się na Akademii Muzycznej w Malmo, 3 lata temu, zaczęli grać razem 2 lata temu, a na poważnie rok temu. 
Przez ten rok okazało się, że są zgraną i świetnie dogadującą się grupą, chyba przede wszystkim dzięki temu, że pochodzą wszyscy (!) z różnych krajów. Zagrali małe tournee m.in. w Berlinie, grając koncerty w niezapomnianych miejscach (Sala Kameralna Berlińskich Filharmoników). 
Wiosną tego roku pracowali ciężko nad sesją nagraniową by móc aplikować o udział w prestiżowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. Carla Nielsena w Kopenhadze. Udało się! Dostali się na ten konkurs a także i jeszcze inny, w Lugano, w Szwajcarii. 
Zagrali:
Rebecca Serrander (Szwecja)- klarnet
Maria Lundbak (Dania)- obój
Jake Mączyński (Kanada/ Polska)- waltornia
Edgars Reimanis (Łotwa) – fagot
Agata Tuchołka (Polska) – flet
Możemy powiedzieć tylko tyle: żałujcie, że Was nie było..! 

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.