What we offer

 • free internet wi-fi
 • free coffe and tea
 • clean bed linen
 • 24h concierge service
 • projector screen
 • games, football players!
 • fully equiped kitchen
 • traveller library
 • bike rental
 • airport transfers
 • tourist infromation
 • trip and activities!
 • slideshows
 • and much more...
 

Welcome in Poznan

Prices

Bed

10per ------- 35/39 PLN

8per------- 40/45 PLN

6per ------- 45/50 PLN

4per ------- 50/55 PLN

Room

2per ------- 110/120 PLN

2per TV ------- 120/130 PLN

4per ------- 180/200 PLN

***special prices for students

Book

News :

07-04-2014

W Poco Loco nie można się nudzić! Od dzisiaj można od nas wypożyczyć mega wypasione, kolorowe rowery  Kto pierwszy na jazdę próbną???   

 
In Poco Loco you can't be bored! From today you can rent from us splendid, colorful bikes  Who's first for a test drive? 
 
07-04-2014

Mamy pierwsze fotki z naszymi Poco-wynalazkami!! 

"Hej PocoLoco Mam na imię Barbara, przesyłam Wam gorące pozdrowienia z podkarpacia (Brzostek). Od ubiegłych tragicznych wydarzeń na Broad Peaku bardzo zainteresowała mnie Wasza działalność i jest dla mnie codzienną dawką inspiracji. Właśnie popijam sobie kawę ze wspaniałego kubka PocoLoco, który niedawno od Was zamówiłam i muszę przyznać, że życie staje się od razu bardziej magiczne. Mam nadzieję, że kiedyś przejeżdżając przez Poznań uda mi się do Was wstąpić Życzę Wam samych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!"

Wy też możecie rozpoczynać każdy dzień z kawką w POCO-kubku! Zapraszamy na naszą stronę:

www.poco-loco.cupsell.pl

 

Tutaj możecie zamówić nasze koszulki, kubki z logo oraz torby ekologiczne :D

Pozdrawiamy Basię(i Brata Basi:)) i zapraszamy w odwiedziny :)

25-03-2014

Właśnie dotarło do nas zdjęcie z Gorączki Panieńskiej Nocy:) Tyle ładnych dziewczyn za jednym razem chyba jeszcze nie gościliśmy :)
Pozdrawiamy i życzymy udanego weselnego szaleństwa!

10-03-2014

Organizowany przez nas memoriał Tomka Kowalskiego czyli Zimowy Ultramaraton Karkonoski miał miejsce w ostatnią sobotę w Karpaczu. Zawodnicy pobiegli z Karpacza przez Przeł. Okraj, grzbietem Karkonoszy aż na Polanę Jakuszycką - w sumie 52 km. W górach dalej zima, a na niebie pełne słońce - widoki były spektakularne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy  :)

http://ultramaratonkarkonoski.pl/galeria-2/

06-11-2013
,

W najnowszym numerze miesięcznika "Podróże" możecie znaleźć artykuł zachęcający do przyjazdu do Poznania. Wśród miejsc wartych odwiedzenia znalazł się właśnie nasz hostel, z czego niezmiernie się cieszymy!!! :)

 

Polecamy artykuł a przede wszystkim wizytę w naszym mieście połączoną z noclegiem w Poco Loco :) 

02-09-2013

Special offer in Poco Loco!
In September you can have a bed in one of our 4 persons dorms for only 40 zł! 

02-08-2013

A tymczasem PocoLoco pęka w szwach :) I co najważniejsze - wszyscy wyjeżdżają zadowoleni :) Dowód? Poczytajcie co napisał o nas na swoim blogu Luke: http://lukehymann.wordpress.com/2013/08/02/poco-loco-hostel-review/

 

31-07-2013
Już od jutra rusza projekt Visit Poznań, którego jesteśmy partnerem  Każdego chętnego na wycieczkę po Poznaniu zapraszamy do Poco Loco po szczegółowe informacje // 
From tomorrow you can go for a day trip in Poznań with new project Visit Poznań. If you would like to visit Poznań with a guide ask for the information in Poco Loco 
 
 

 

23-05-2013

Poco Loco na swojej mapie Świata ma już mnóstwo punkcików! Kto z Was chciałby zabrać ze sobą w dalszą podróż naszą koszulkę? Za jedyne 35 zł możesz mieć kawałek Poco Loco ze sobą, wszędzie gdzie tylko się pojawisz!  

 
Poco Loco has many pins on the map in our hostel! Do you want to take great t-shirt with you? Only for 35 PLN/10 euro you can have a little piece of Poco Loco everywhere! 
01-03-2013

Poco Loco oficjalnie wspiera wyprawę narodową na Broad Peak, zobaczcie sami:

http://polskihimalaizmzimowy.pl/pages/aktualna-wyprawa/broad-peak-wyprawa-zimowa-20122013.php ///
 
A jak ich wspieramy? Najlepiej jak możemy - posłaliśmy tam naszego człowieka żeby w końcu stanąć na szczycie tej niezdobytej nigdy zimą góry! Tomek Kowalski, który bierze udział w wyprawie to współwłaściciel firmy Poco Loco. Możecie o nim poczytać więcej w zakładce "O NAS" a wszystkie postępy wyprawy śledzić na http://polskihimalaizmzimowy.pl/
 
WSZYSCY MOCNO TRZYMAMY KCIUKI ZA SUKCES! 

 

Hostel Poznań stworzony przez podróżników. Doskonała lokalizacja, ceny od 35 zł. Szybki internet, rowery, prywatny parking i wyjątkowa atmosfera. Tu poznasz ludzi  z całego świata, a jednocześnie zadbamy o to żebyś poczuł się jak we własnym domu.