Poco Loco Hostel – Tani nocleg w Poznaniu

Witamy w Poznaniu

Hostel Poznań stworzony przez podróżników. Oprócz doskonałej lokalizacji oferujemy tanie noclegi, szybki internet, rowery, prywatny parking. Tu poznasz ludzi z całego świata, a jednocześnie postaramy się żebyś poczuł się jak we własnym domu.

Szukasz noclegu w Poznaniu i trafiłeś do nas? To nie przypadek, Poco Loco jest idealnym miejscem dla młodych i otwartych ludzi, którzy szukają taniego noclegu, a przy okazji chcieliby poznać nowych, ciekawych ludzi. Sami byliśmy już łącznie w ponad 100 krajach, podróżujemy po świecie kiedy tylko to możliwe, wiemy więc jak trudno czasem znaleźć tani nocleg, za to w centrum miasta i z dobrą energią.

Od zawsze fascynowały i inspirowały nas górskie schroniska, pełne ciepła i domowego klimatu. Postanowiliśmy przenieść trochę tej energii do serca miasta i właśnie tutaj zrobić miejsce przyjazne młodym podróżnikom i pasjonatom gór. Chcieliśmy stworzyć hostel w Poznaniu, który będzie nie tylko tanim noclegiem ale, w którym będziecie czuć się swobodnie i w którym będziecie mogli poznać masę ciekawych i inspirujących ludzi.

Mamy pokaźną górską biblioteczkę, duży przestronny salon i wyposażoną kuchnię. W salonie stoją pamiątki z dalekich wypraw, a na ścianach wiszą górskie obrazy. Jeśli chcesz choć na chwilę poczuć podróżniczy klimat wpadnij do nas koniecznie i korzystaj z dobroci noclegu w centrum Poznania.

Zapraszamy

Adres

ul.Taczaka 23,
61-819 Poznań

Telefon:

+48 796 230 555
Formularz kontaktowy

DANE DO FAKTURY:

Poco Loco Sp. z o.o.
ul. Taczaka 23/4
61-819 Poznań
nip: 7831698596
nr konta:
34 1950 0001 2006 0496 9431 0002

Jak dojechać?

SAMOCHODEM: z centralnego punktu Poznania, Ronda Kaponiera, skręć w główną ulicę miasta Św.Marcin. Mijasz pierwsze skrzyżowanie z Al.Niepodległości, po lewej miniesz budynki Uniwersytetu oraz Zamek. Na następnych światłach skręć w prawo (ul.Kościuszki) i pierwsza w lewo. To już nasza ul. Taczaka, na końcu po lewej, pod nr 23 jest Poco Loco Poznań

Z LOTNISKA: dobrym wyjściem jest dojazd szybkim autobusem 59 do Ronda Kaponiera i następnie pieszo tak jak opis dojazdu samochodem (10min) lub trochę przyspieszyć podjeżdżając jeden przystanek tramwajem.

Z DWORCA PKP: pieszo (15min). Musisz wyjść z głównego budynku z kasami na wiadukt i przejść na drugą stronę ulicy. Następnie przez park ul. Powstańców Wielkopolskich. Cały czas prosto mijając dwa skrzyżowania, aż dojdziesz do ul.Ratajczaka. Potem w lewo w ul. Niezłomnych/Ratajczaka i znowu w lewo na ul.Taczaka. Tam pod nr 23 jest Poco Loco.